24-pay-mark Created with Sketch.

CONCERT.UA 11 РОКІВ

CONCERT.UA 11 РОКІВ Ми стійкі до криз. Після падінь навчились швидко підійматись, тримати удар за партнерів і з усіх сил захищати глядачів. Кайфуємо від роботи, як би складно іноді не було.

Коли збираються повні зали, кожен раз всі ці роки радіємо за глядачів і організаторів. А коли вони сумують, завжди відчуваємо їх біль.

  • З 2012 по 2014 ми створювали новий ринок, розвивались з технологічного боку, набивали шишки. Багато шишок…
  • З 2014 по 2015, як і всі, боролись, ставали іншими — сильнішими.
  • З 2015 по 2017 зростали, виборювали своє право на звання одного з лідерів, отримували все нових і нових партнерів-організаторів і завойовували їх довіру.
  • Наприкінці 2017 ми повністю змінились: як ззовні, так і зсередини. Наш досвід роботи з крутою командою з Fedoriv перевищив всі очікування. Ми стали лідерами.
  • З 2018 до пандемії зростали і розширювались так швидко, що це стало лякати навіть організаторів. Поглинули двох регіональних квиткових операторів: Ukrticket (Одеса) і Parter (Київ).
З початком пандемії все зупинилось, але не ми. Concert.ua перетворились із сервісу з продажу в сервіс з повернення квитків (з неймовірним попитом на цю послугу) і центр отримання скарг, в обʼєкт ненависті за те, що не можемо задовільнити всі претензії, які насправді були не до нас, а до організаторів (їм також було вкрай важко, ми це розуміємо).

Останні пів року до початку повномасштабного вторгнення ми знову швидко зростали, стоячи в шпагаті між інтересами глядачів і можливостями/порядністю організаторів, закривали все більше і більше питань.

Із повномасштабним вторгненням живі виступи знову зупинились. Але не ми. Після вирішення безпекових заходів ми перейшли до вже дуже добре знайомої діяльності — забезпечення повернень коштів глядачам, які у більшості випадків ще треба було отримати від організаторів.

Ми вистояли. Нам не соромно за те, як ми проходимо цю важку сторінку загальної для всіх історії. Ми є чесними перед всіма сторонами і перед собою. Ми порядні, як і раніше. Тільки ще сильніші!

Так, не 100% запитів глядачів наразі задоволено. І будемо відвертими, частина запитів такими і залишиться — не всі організатори вистояли, а деякі і не намагались.

Ми разом з вами системно допомагаємо (вже більш як на 10 мільйонів гривень) Силам оборони і тим, хто вкрай потребує підтримки Звіт тут.

Продовжуємо робити свою справу і при цьому розвиваємось на всіх рівнях, в усіх площинах, знайомимо глядача із концертами, стендапом, виставами, сімейними та іншими шоу. Всі вони зараз — не стільки про розваги, скільки про життєво необхідну «перезарядку», про можливість і далі триматись, щоб підтримувати інших. Зараз наша роль і відповідальність стає ще важливішою.

Ми любимо і поважаємо глядачів, організаторів й інших партнерів і дякуємо вам за все! Всім, хто був з нами, хто з нами зараз і ще буде в майбутньому.

Ми вдячні один одному в Concert.ua, кожному і кожній, хто і в часи зростання й перемог, і в найскладніші часи викладався на повну (і навіть більше) заради інтересів глядачів і партнерів, а також заради нашої спільної стійкості і щастя.

Concert.ua 11 років. І попри всі успіхи, попри складнощі і виклики, попри потужне емоційне навантаження, ми залишаємось лиш тими, ким були:

GOOD GUYS WITH PASSION & TECHNOLOGY

Concert.ua 11 років. Ми не святкуємо. Спочатку — перемога. Та є ідея для подарунків.

Від нас: код знижки на 11%, що діє до кінця липня 2023 на весь асортимент (одне замовлення).

Отримати його можна в нашому афішному чат-боті «Юля з концерту» – одразу після налаштування добірки, яку Юля буде надсилати вам за обраними критеріями і з обраною періодичністю. Налаштуйте зараз.

А від вас просимо допомогти Силам Оборони — задонатити фонду «Повернись живим».