24-pay-mark Created with Sketch.

4 фічі на Concert.uа, про які ви могли не знати

Буває, користуєшся якимось сервісом, звикаєш до нього і раптом випадково дізнаєшся про якісь його корисні фічі. І думаєш: "Ну круто ж!". Знайомимо з чотирма зручностями, які можуть полегшити тобі життя.

1. Лист побажань

В афіші Concert.ua завжди багато подій. Якщо ще не можеш зробити вибір або оформити замовлення відразу, то додавай подію до “Листу побажань” – натискай на “Сердце”. До “Листу побажань” можна додавати як окремі події, так і групи подій / тури, добірки.

Твій “Лист побажань” знаходиться в Особистому кабінеті. Можеш повернутися до нього будь-коли і швидко оформити замовлення. Або подумати ще раз і знову відкласти на потім :)

Працює і на комп'ютері, і на мобільному.2. Мобільний квиток

У Concert.ua є свій формат електронного квитка, адаптований для твого смартфону. Тепер не треба завантажувати PDF, що орієнтований на формат А4.

Просто зайди з мобільного до Особистого кабінету в розділ “Мої квитки” та натисни “Відкрити квиток”. Квиток відкривається в повноекранному режимі, зі збільшеним штрих-кодом. Якщо квитків декілька, їх можна показати по черзі, просто перегортаючи сторінки на екрані. Зручно, правда?

3. Додати квитки до Apple Wallet (для пристроїв на iOS)

Якщо в тебе iPhone, то після придбання квитків додай їх до Apple Wallet з Особистого кабінету. Так квитки завжди будуть під рукою і ти зможеш показати їх прямо з екрану смартфона на вході навіть без доступу до Інтернету.4. Сортування "Популярні / Найближчі"

На сторінках каталога всі події за замовчуванням відсортовані за хронологією. Але якщо ти хочеш поглянути, що зараз користується найбільшим попитом, перемикай режим сортування на “Популярні”.

Приємного вибору)

ТИ МАЙЖЕ ТАМ!

Популярне на Concert.ua