Ламаєш голову над тим, що подарувати?
Думаєш, чим можна здивувати рідних і близьких?
Подаруй їм емоції!


CONCERT.UA підготував кращий подарунок - Подарунковий Сертифікат на покупку квитків на кращі концерти і події в Україні! Вибирай Сертифікат номіналом 250 грн, 500 грн, 750 грн або 1000 грн - порадуй друзів і рідних незвичайним подарунком.


1. Цей Сертифікат дає право його пред'явнику оформити замовлення (придбати квитки) зі знижкою, що дорівнює номіналу сертифіката, з асортименту і за цінами, які діють на сайті concert.ua в момент придбання квитків.


2. Термін дії Сертифікату обмежений і становить 12 місяців з дати видачі.


3. Скористатися сертифікатом і придбати квитки зі знижкою можна на сайті concert.ua або в касах Concert.ua


4. Сертифікат можна використовувати тільки один раз. При покупці номінал Сертифікат списується повністю. Якщо загальна сума замовлення квитків менше номіналу сертифіката, різниця між вартістю не повертається.


5. У разі якщо загальна сума замовлення перевищує номінал Сертифікату, різниця між сумою замовлення і номіналом Сертифікату оплачується будь-яким з доступних способів на сайті concert.ua або готівкою при покупці в касах Concert.ua


6. Щоб скористатися Сертифікатом на сайті concert.ua, необхідно ввести його номер в поле КОД ЗНИЖКИ на сторінці будь-якого з доступних до продажу подій, а потім оформити і сплатити замовлення будь-яким з доступних способів, в т.ч. і «оплата кур'єру» при доставці.


7. Щоб скористатися сертифікатом в касах Concert.ua, необхідно назвати продавцю-консультанту номер Сертифіката та придбати квитки на будь-який з доступних до продажу подій.


8. У разі втрати Сертифікат відновленню не підлягає.


Подарувавши Сертифікат, ти можеш бути впевнений на 100%, що цей подарунок залишить незгладимий слід і безліч позитивних емоцій в пам'яті близьких тобі людей.