24-pay-mark Created with Sketch.

Adam

Про виконавця

Один з найуспішніших музичних стартапів України

ADAM – популярний український неосул-гурт, заснований 2014-го року автором пісень та саундпродюсером Михайлом Клименком та його чарівною дружиною і натхненницею Олександрою Норовою. Стильні, талановиті й харизматичні артисти вже випустили чимало треків, кожен з яких в лічені дні підкорював топ-чарти та ставав основою для мільйонів чуттєвих відео про кохання в TikTok. Серед них – атмосферні хіти «Танцюй, мила», «Щаслива», «Таку як є» та, звісно, безумовний шедевр «Повільно», з яким тепер у багатьох буде асоціюватися перша зустріч, перший поцілунок, перше зізнання.

Творчість з особливим вайбом, де кожен знайде щось для себе

Сьогодні у творчому доробку гурту – успішні альбоми та різножанрові пісні, які охоплюють діапазон від енергійних фанку та року до жвавого хіп-хопу. У вересні 2023-го вийшов ліричний фітовий трек ADAM та KOLA, який шанувальники одразу охрестили гімном світлого і ніжного почуття.

Загалом роботи ADAM – це безмежна романтика, прозора щирість, красиві мелодії та ще раз романтика… Почувши одного разу, неможливо не поставити на repeat. Але, без сумніву, жодне аудіо не зможе передати тієї фантастичної аури, що охоплює залу на концертах ADAM. У ній можна губитися, розчинятися, знов знаходити себе та оновленому іти вперед. Спробуйте!

Дати