24-pay-mark Created with Sketch.

Арсен Мірзоян

Про виконавця

Галерея

Арсен Мірзоян - фото №1 Арсен Мірзоян
Арсен Мірзоян - фото №2 Арсен Мірзоян афіша
Арсен Мірзоян - фото №3 Арсен Мірзоян квитки

Від запорізької групи "Бабурка" та участі в різноманітних фестивалях до сольних концертів у київському Палаці "Україна"!

Арсен Мірзоян – український співак і автор пісень, учасник ТВ-шоу "Голос країни". Прекрасний приклад талановитого та наполегливого артиста, який незважаючи на життєві перепони – творить і збирає аншлаги в залах по всій країні.

МУЗИЧНа ТВОРЧІСТЬ Арсена Мірзояна

У своїх піснях харизматичний співак Арсен Мірзоян відверто ділиться особистими історіями та надихає любити. Похід на концерт артиста – яскрава та крута подія не лише для фанів, а й для всіх поціновувачів витонченої лірики.

Учасник КВН і Камеді Клаб Україна, фіналіст декількох шоу-проєктів і номінант різноманітних премій – Арсен Мірзоян особистість цікава та багатогранна. Сьогодні в його серці головне місце зайняла музика. І це неможливо приховати.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА КОНЦЕРТ Арсена Мірзояна

Мрієте потрапити на концерт улюбленого артиста? Дивіться афішу виступів у своєму місті на сайті Concert.ua та тисніть на кнопку "Купити квитки". Онлайн, з доставкою кур'єром або в касі – як забажаєте.

На своїх шоу Арсен Мірзоян грає як вже улюблені хіти, так і абсолютно нові композиції, тепло спілкується з публікою. Атмосфера затишку та спокою допомагає відволіктися від турбот і розчинитися в кожній ноті.

Шукаєте щось особливе на подарунок рідним і близьким? Обирайте квиток на шоу!

До зустрічі на концертах Арсена Мірзояна!

Дати

04/08

неділя

Арсен Мірзоян в Kureni

Київ, KURENI

від 400.00 ₴

24/08

субота

Арсен Мірзоян

Вінниця, Pirogov Sky

від 380.00 ₴