24-pay-mark Created with Sketch.

Карна

Про виконавця

Галерея

Карна - фото №1 Карна
Карна - фото №2 Карна афіша
Карна - фото №3 Карна квитки

КАРНА – популярний український рок-гурт, що презентував слухачам новий жанр – «гуцул-метал»!

Музиканти одними з перших вивели на вітчизняну сцену поєднання ню-металу, етно-року та альтернативи. Колектив одразу поставив перед собою задачу: створювати якісний музичний продукт. Саме це стало запорукою успіху KARNA та принесло команді диплом фестивалю «Червона Рута» і Гран-прі фестивалю «Тарас Бульба».

KARNA: від андеграундних виступів до власного фестивалю

КАРНА починали в Івано-Франківську у 1997 році. Склад гурту з того часу частково змінився і сьогодні потужні лайви відіграють:
  • Олексій Ярош – вокал;
  • Владислав Ярун – гітара, бек-вокал;
  • Павло Корсун – бас, бек-вокал;
  • Олег Білоус – барабани.
Шлях до звання культового гурту головні гуцул-металісти країни прокладали наполегливою працею. Запропонувавши суспільству абсолютно новий жанр, гурт КАРНА почав активно поповнювати скарбницю українського металу. Перший успіх, котрому передувало декілька гучних виступів в андеграунді, чекав на команду у 2001. Колектив підкорив «Червону Руту». І вже того ж року музиканти заснували й провели власний фестиваль «Рок-Вибух».

Вирішальним для гурту став період 2002-2003 рр. Вийшов дебютний альбом «Летимо», який, на хвилиночку, кількома українськими критиками був визнаний найкращим релізом альтернативної музики у 2003. В результаті – відзнака на фестивалі «Тарас Бульба».

А пісні KARNA тим часом потрапляють в активну ротацію на радіо.

Потужний саунд та змістовна лірика – КАРНА на тому розуміється

Самобутній стиль сучасні гуцул-металісти підсилили крутим якісним звучанням та чіпкими текстами. За нагороду отримали титул культового явища у вітчизняній музиці. Кожен концерт KARNA – шалений драйв, чисті емоції та нестримний відрив. А концентрована суміш романтики й металу, та ще й наживо – просто зносить дах!Серед відомих робіт гурту: «За тебе кров моя», «Вітролом», «Маленька», «Прометей» та інші потужні пісні.

Де купити квитки на концерти гурту KARNA?

Афішу виступів КАРНА, інформацію про концерти та квитки ви завжди знайдете на Concert.ua. Замовляйте квитки собі й друзям заздалегідь, заощаджуйте на вартості!

Дати

02/08

пʼятниця

Faine Misto: Земля майбутніх легенд

Львів, Територія !FESTrepublic

від 600.00 ₴