24-pay-mark Created with Sketch.

MELOVIN

Про виконавця

Галерея

MELOVIN - фото №1 MELOVIN
MELOVIN - фото №2 MELOVIN афіша
MELOVIN - фото №3 MELOVIN квитки

MÉLOVIN – інтригуюче ім’я та ефектний сценічний образ

MÉLOVIN – відомий український співак з багатотисячною армією прихильників та стовідсотковими хітами, які наспівує вся країна. Справжнє ім’я артиста – Костянин Бочаров, з яким широка публіка вперше познайомилася під час участі виконавця у 6-му сезоні вокального шоу «Х-Фактор». Талановитий і неймовірно харизматичний співак став його переможцем. Свій псевдонім музикант пояснює як похідну від імені улюбленого дизайнера Олександра Макквіна та відомого свята Halloween. Загалом же постать MÉLOVIN можна порівняти з довгим захопливим романом, який слухач читає з цікавістю, поволі, розкриваючи все нові й нові неповторні грані творчості артиста…

Місце в рейтингу найкрасивіших людей світу, представництво України на «Євробаченні» та інші яскраві сторінки біографії MÉLOVIN

Пристрасний, емоційний, відкритий. Стильний, сучасний та епатажний. Образ MÉLOVIN вражає і зачаровує. А його вокал пронизує тіло наскрізь, створюючи десь глибоко всередині різнобарвний світ чистих відчуттів та неповторних образів.

Серед найвідоміших пісень виконавця – треки Wonder, Unbroken, «Вітрила», «І кров кипить». З ефектною композицією Under the Ladder співак вийшов на сцену «Євробачення-2018» у Лісабоні. А потужну пісню Dreamer виконав у Нацвідборі до конкурсу «Євробачення-2024». До речі, для зйомок кліпу на пісню Dreamer співак вперше з’явився повністю оголеним на знімальному майданчику.

Та найбільше підкорює публіку абсолютна щирість та відкритість Меловіна: майже кожен творчий чи особистісний прояв співака незмінно зустрічає широкий суспільний резонанс. Так у липні 2021-го артист здійснив камінг-аут, заявивши про свою бісексуальність. А у листопаді 2023-го відкрив усім шокувальну інформацію про невиліковну хворобу, яка змусила виконавця повністю переглянути та змінити свої життєві звички.

Серед яскравих фактів біографії MÉLOVIN – номінація на звання найкрасивішої людини світу за версією видання TC Candler, яке помістило ім’я українця з неординарною зовнішністю поруч з такими знаменитостями як Кріс Еванс, Роберт Паттінсон, Кіт Гарінгтон та іншими.

Сьогодні творчий політ неймовірного MÉLOVIN триває, породжуючи нові сенси та ідеї. І доторкнутися до цього всесвіту та осягнути його красу і глибину – справжня спокуса для слухача. Проти неї – не встояти!

Дати

03/08

субота

Музична Платформа України

Київ, МЦКМ (Жовтневий палац)

від 800.00 ₴