24-pay-mark Created with Sketch.

MELOVIN

Про виконавця

Галерея

MELOVIN - фото №1 MELOVIN
MELOVIN - фото №2 MELOVIN афіша
MELOVIN - фото №3 MELOVIN квитки

Melovin - український співак, композитор і музикант. Справжнє ім'я виконавця - Костянтин Бочаров. Заслужена слава прийшла до Меловіна після перемоги на конкурсі «Х-Фактор».

За словами артиста, його нік - це поєднання перших літер імені популярного англійського дизайнера Александра Маккуїна і назви свята всіх святих Геловіну.

МЕЛОВІН – ШЛЯХ ДО УСПІХУ

Перший крок до успіху - перемога Melovin на шоу «Х-Фактор». Його незвичайний вокал справив на суддів і глядачів незабутнє враження. Прекрасний голос і творчий, неординарний підхід до виконання пісень став ключем до участі в «Євробаченні-2018» І ще одна риса, яку відзначають і фанати співака і музичні критики - щирість.

Яскрава фішка образу музиканта - очі різного кольору. Вся справа в лінзах. У хід йдуть блакитні, сірі або зелені лінзи, на один або обидва ока. Головне щоб вони відрізнялися за кольором. Справжній колір очей Меловіна - сірий.

Кращі хіти Melovin:

  • Не одинокая (2016)
  • Wonder (2016)
  • Шлях (2017)
  • Under The Ladder (2018)
  • Ти (2019)

ДЕ ПОДИВИТИСЯ афіші та КУПИТИ КВИТКИ НА MELOVIN

Хочете почути незабутній голос Меловіна наживо і отримати море яскравих вражень? Дивіться афішу і купуйте квитки на концерти Melovin на сайті Concert.ua.

Музикант не стоїть на місці і продовжує розвивати свій талант. Його виступи - це прекрасне поєднання яскравого шоу і чистого, сильного вокалу. Приходьте і насолоджуйтеся чудовим голосом харизматичного співака.

Побачимося на сольних концертах талановитого Меловіна!

Дати

29/03

пʼятниця

Весняна Музична Платформа України

Київ, МЦКМ (Жовтневий палац)

від 800.00 ₴