24-pay-mark Created with Sketch.

ONUKA

Про виконавця

Галерея

ONUKA - фото №1 ONUKA
ONUKA - фото №2 ONUKA афіша
ONUKA - фото №3 ONUKA квитки

ONUKA – український спільний проект екс-вокалістки Tomato Jaws Нати Жижченко і електронного музиканта Євгена Філатова (фронтмен The Maneken).

Особливість колективу – використання національних народних мотивів і інструментів. Сопілка, бандура, цимбали, тромбон, трембіта, валторна і козацька труба - в своїх виступах музиканти звертаються до безлічі старовинних інструментів.

МУЗИЧНА ТВОРЧІСТЬ ONUKA

Музику ONUKA можна охарактеризувати як органічний мікс електроніки, актуальної поп-музики і української етніки. Перший сингл групи "Look" вийшов в 2013 році. З тих пір дискографія поповнилася студійним альбомом Onuka (2014 року) і 5-трековим EP Vidlik (2016). Головна композиція останнього очолила електронні чарти iTunes в Великобританії, Австралії, Франції, Німеччині та інших країнах!

Слухаючи пісні самобутнього бенду, усвідомлюєш: кожна з них - це послання, якась особиста історія. Переживання і почуття, якими артисти відверто діляться з публікою.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА КОНЦЕРТИ ONUKA

Потрапити на концерт ONUKA - це немов переміщуватися в космос, відчути вібрації звуку, світла і улюблених мелодій. Тут панує атмосфера цілковитого відриву від Землі, зібрана з найдрібніших фрагментів і деталей.

Хочете зацінити хіти, які стали відомі не тільки в Україні, але і в Європі? Буде! Прийшли за найгучнішою прем'єрою треків з нового альбому? Легко! Майстерні імпровізації - додаються.

Подивитися афішу виступів співачки ONUKA і купити квитки можна на сайті Concert.ua. Тут вказані дати найближчих і майбутніх виступів в Києві і регіонах України. А також, адресу проведення, схема розташування місць в залах, вартість і лаконічний опис кожного шоу автентичного проекту.

Перемоги та номінації в топових українських та зарубіжних преміях, виступ на Sziget, перформанс в фіналі пісенного конкурсу Євробачення-2017 як запрошених артистів, аншлагові сольні концерти і круті лайв-шоу з Національним академічним оркестром народних інструментів (НАОНІ) - група ONUKA вміє дивувати своїх шанувальників.

Поспішайте придбати квитки на концерт у своєму місті! Sold-out - справа звична.

До зустрічі на шоу ONUKA!

Дати