32 Jazz Club: афіша і квитки

32 Jazz Club - унікальний проект, створений спільними зусиллями Vozdvizhenka Arts House і ofr.fm. Популярний серед жителів і гостей Києва live джаз-клуб розташований на Подолі, за адресою вул. Воздвиженська, 32. Заклад відрізняється унікальною атмосферою і пропонує своїм гостям найкращу комбінацію - якісну музику і бар з авторськими напоями в стилі old-fashioned bar.

Раніше клуб функціонував як галерея contemporary art, поступово ставши улюбленим місцем відпочинку цінителів музичної імпровізації. Абсолютний комфорт і джаз - ось що отримують відвідувачі івентів клубу.

32 Джаз Клуб проводить:

  • концерти експериментальної і традиційної музики;
  • творчі вечори та інші яскраві заходи.

Майданчик оснащена професійним звуковим обладнанням, завдяки чому акустика в залі - шикарна. Особливо популярний серед друзів клубу його головний резидент - рояль.

Інтер'єр закладу створює відчуття присутності десь в старому-доброму нью-йоркському клубі. Приглушене світло, підсвічування сцени і звуки кращих виконань джазу дарують максимум яскравих емоцій.

Не варто забувати і про приємні переваги бару - тут ви завжди зможете посидіти за чашкою (або келихом) улюбленого напою і поспілкуватися з приголомшливими артистами.

Як купити квитки на події в 32 Jazz Club

Для замовлення квитків заходите на Concert.ua. Тут завжди можна отримати консультацію і швидко оформити квитки - електронні або з доставкою.

Пам'ятайте: ранній замовлення - хороша економія.

Джаз вже звучить, поспішайте його чути!

Київ, ул. Воздвиженская, 32