24-pay-mark Created with Sketch.

Ботанічний сад ім. Гришка
Київ, вул. Садово-Ботанічна, 1

Афіша

Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют 27 липня 19:00, сб Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Вже не хочу 27 липня Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе 28 липня 19:00, нд Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Вже не хочу 28 липня Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ШАМПАНСЬКІ ОЧІ 17 серпня 19:00, сб ШАМПАНСЬКІ ОЧІ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 690 ₴ ШАМПАНСЬКІ ОЧІ Вже не хочу 17 серпня ШАМПАНСЬКІ ОЧІ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати

Ботанічний сад в Києві – одне з улюблених місць відпочинку киян та гостей столиці в теплу пору року.

Сьогодні це не тільки історико-біологічний комплекс з безліччю рідкісних видів дерев і рослин, а й крута локація для проведення концертів! Заходи проходять в оранжереї, Розарії, жасміновому саду...

Національний Ботанічний сад імені Гришка знаходиться на вулиці Тимирязевской, 1. Зручніше за все доїхати до Ботсаду громадським транспортом від метро Арсенальна або Печерська. Кілька зупинок – і ви на місці!

Вічна класика, джаз і вірші – тут збирає аншлаги культурне агенство SVITLO CONCERT! Вони першими освоїли територію парку для проведення музичних івентів і створюють справжнє диво: затишний світ від гірлянд, цікаві підводки до композицій від харизматичних ведучих, а зі сцени звучить музика з улюблених фільмів.

Хочете перейнятися і почути наживо? Дивіться афішу найближчих шоу в київському Ботанічному саду на сайті Concert.ua! Інформація про дату і час, точне місце проведення, вартість квитків та наповнення кожної програми – все тут.

Купуючи тікет на концерт – вам не потрібно платити за вхід на територію парку. Є питання або потрібна рекомендація? Звертайтеся до нашої служби підтримки.

Літні вечори, красиві заходи сонця, тонкий аромат жасміну і улюблені мелодії концерти в саду завжди особливі! Атмосферу створюють не тільки організатори подій і талановиті артисти, але й сама природа.

Вибирайте події до душі і приходьте з коханою людиною, сім'єю або друзями. Побачимося на концертах в Ботанічному саду ім.Гришка в Києві!