24-pay-mark Created with Sketch.

Ботанічний сад ім. Гришка
Київ, вул. Тимирязівська, 1

Ботанічний сад в Києві – одне з улюблених місць відпочинку киян та гостей столиці в теплу пору року.

Сьогодні це не тільки історико-біологічний комплекс з безліччю рідкісних видів дерев і рослин, а й крута локація для проведення концертів! Заходи проходять в оранжереї, Розарії, жасміновому саду...

Національний Ботанічний сад імені Гришка знаходиться на вулиці Тимирязевской, 1. Зручніше за все доїхати до Ботсаду громадським транспортом від метро Арсенальна або Печерська. Кілька зупинок – і ви на місці!

Вічна класика, джаз і вірші – тут збирає аншлаги культурне агенство SVITLO CONCERT! Вони першими освоїли територію парку для проведення музичних івентів і створюють справжнє диво: затишний світ від гірлянд, цікаві підводки до композицій від харизматичних ведучих, а зі сцени звучить музика з улюблених фільмів.

Хочете перейнятися і почути наживо? Дивіться афішу найближчих шоу в київському Ботанічному саду на сайті Concert.ua! Інформація про дату і час, точне місце проведення, вартість квитків та наповнення кожної програми – все тут.

Купуючи тікет на концерт – вам не потрібно платити за вхід на територію парку. Є питання або потрібна рекомендація? Звертайтеся до нашої служби підтримки.

Літні вечори, красиві заходи сонця, тонкий аромат жасміну і улюблені мелодії концерти в саду завжди особливі! Атмосферу створюють не тільки організатори подій і талановиті артисти, але й сама природа.

Вибирайте події до душі і приходьте з коханою людиною, сім'єю або друзями. Побачимося на концертах в Ботанічному саду ім.Гришка в Києві!