Центральний будинок художника: Афіша і квитки

Будинок Художника в Києві - старовинна будівля в центрі міста, в якій проходить безліч культурних подій для дітей і дорослих.

Розташований за адресою: Львівська площа, вулиця Січових Стрільців, 15.

Виставки живопису, концерти, танцювальні та музичні конкурси, арт-проекти, вистави для найменших і постановки театру-студії "Чорний квадрат" - зал для глядачів місткістю 350 сидячих місць відмінно підходить для проведення культурних заходів різної тематики.

Хочете розважитися в найближчий уїк-енд? Дивіться афішу Центрального Будинку Художника в Києві на сайті Concert.ua. У зручному форматі тут представлена вся необхідна інформація: назва подій, дата і час, вартість і короткий опис кожної програми.

Збираючись на спектакль, варто усвідомлювати: це не сучасний технологічний кластер, який вражає уяву. Але вражаюча архітектурна будова з історією, хорошою акустикою і видом на сцену.

До зустрічі на подіях в київському Будинку Художника!

Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5

Афіша

Тест на сумісність 13 жовтня 19:00, Нд Тест на сумісність Київ, Центральний будинок художника від 100 грн. Тест на сумісність Вже не хочу 13 жовтня Тест на сумісність Центральний будинок художника Придбати Слава СЭ 20 жовтня 19:00, Нд Слава СЭ Київ, Центральний будинок художника від 120 грн. Слава СЭ Вже не хочу 20 жовтня Слава СЭ Центральний будинок художника Придбати Шикарна Весілля 27 жовтня 19:00, Нд Шикарна Весілля Київ, Центральний будинок художника від 150 грн. Шикарна Весілля Вже не хочу 27 жовтня Шикарна Весілля Центральний будинок художника Придбати Ваня Якімов 31 жовтня 20:00, Чт Ваня Якімов Київ, Центральний будинок художника від 190 грн. Ваня Якімов Вже не хочу 31 жовтня Ваня Якімов Центральний будинок художника Придбати Легке Знайомство 01 грудня 19:00, Нд Легке Знайомство Київ, Центральний будинок художника від 100 грн. Легке Знайомство Вже не хочу 01 грудня Легке Знайомство Центральний будинок художника Придбати Апельсинова любов 29 грудня 19:00, Нд Апельсинова любов Київ, Центральний будинок художника від 70 грн. Апельсинова любов Вже не хочу 29 грудня Апельсинова любов Центральний будинок художника Придбати