Центральний будинок художника: Афіша і квитки

Будинок Художника в Києві - старовинна будівля в центрі міста, в якій проходить безліч культурних подій для дітей і дорослих.

Розташований за адресою: Львівська площа, вулиця Січових Стрільців, 15.

Виставки живопису, концерти, танцювальні та музичні конкурси, арт-проекти, вистави для найменших і постановки театру-студії "Чорний квадрат" - зал для глядачів місткістю 350 сидячих місць відмінно підходить для проведення культурних заходів різної тематики.

Хочете розважитися в найближчий уїк-енд? Дивіться афішу Центрального Будинку Художника в Києві на сайті Concert.ua. У зручному форматі тут представлена вся необхідна інформація: назва подій, дата і час, вартість і короткий опис кожної програми.

Збираючись на спектакль, варто усвідомлювати: це не сучасний технологічний кластер, який вражає уяву. Але вражаюча архітектурна будова з історією, хорошою акустикою і видом на сцену.

До зустрічі на подіях в київському Будинку Художника!

Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5

Афіша

Дівич-вечір 25 грудня 19:00, Ср Дівич-вечір Київ, Центральний будинок художника від 200 грн. Дівич-вечір Вже не хочу 25 грудня Дівич-вечір Центральний будинок художника Придбати Дива новорічні 27 грудня 19:00, Пт Дива новорічні Київ, Центральний будинок художника від 350 грн. Дива новорічні Вже не хочу 27 грудня Дива новорічні Центральний будинок художника Придбати Апельсинова любов 29 грудня 19:00, Нд Апельсинова любов Київ, Центральний будинок художника від 70 грн. Апельсинова любов Вже не хочу 29 грудня Апельсинова любов Центральний будинок художника Придбати Станція Нескінченна 23 січня 19:00, Чт Станція Нескінченна Київ, Центральний будинок художника від 150 грн. Станція Нескінченна Вже не хочу 23 січня Станція Нескінченна Центральний будинок художника Придбати Пароль Фламінго 14 лютого 19:00, Пт Пароль Фламінго Київ, Центральний будинок художника від 180 грн. Пароль Фламінго Вже не хочу 14 лютого Пароль Фламінго Центральний будинок художника Придбати Дівич-вечір 08 березня 19:00, Нд Дівич-вечір Київ, Центральний будинок художника від 300 грн. Дівич-вечір Вже не хочу 08 березня Дівич-вечір Центральний будинок художника Придбати