24-pay-mark Created with Sketch.

CLOSER
Київ, вул. Нижньоюрківська, 31

Галерея

CLOSER - фото №1 CLOSER
CLOSER - фото №2 CLOSER афіша
CLOSER - фото №3 CLOSER квитки

Арт-клуб Closer в Києві - одне з кращих місць столиці для проведення концертів, дискотек, творчих перфомансів. Знаходиться за адресою вул. Нижньоюрківська, 31.

У столичному клубі Closer збираються поціновувачі клубної культури і техно-музики зі всієї України. Високий рівень закладу підтверджено світовими авторитетами: берлінське онлайн-видання Electronic Beats визнало Клоузер однією з кращих локацій для рейв-туризму.

У київський клуб Клоузер регулярно приїжджають популярні артисти і музичні колективи з усіх куточків світу. Вдень тут організовано стильний простір для коворкінгу. Увечері можна насолодитися оригінальним арт-перформансом і почути виконання андеграундних артистів.

Блог Hostelworld назвав клуб Closer в Києві одним з кращих для мандрівників, які потрапили в Україну. Тут панує атмосфера, яку вкрай складно передати словами - її потрібно відчути, пропустити через себе.

Клубний простір поділений на зони, в якій кожен знайде для себе відповідну локацію:

  • тераса Лісового причалу;
  • два танцполи;
  • диванчики для відпочинку;
  • шоу-рум з дизайнерськими товарами;
  • майданчики для чілауту.

Саме час залишити всі справи і підібрати квиток на запальний концерт. Щоб знайти його, дивіться актуальну афішу арт-клубу Клоузер в Києві на сайті Concert.ua. Замовте квитки онлайн або з доставкою кур'єром.