CLOSER: Афіша і квитки

Галерея

CLOSER - фото №1 CLOSER
CLOSER - фото №2 CLOSER афіша
CLOSER - фото №3 CLOSER квитки

Воістину особливе місце для шанувальників клубної культури і поціновувачів техно затишно розташувалося на Подолі, на вулиці Нижньоюрківська, 31 (можливо, першого разу доведеться трохи поблукати і заглянути в карту, але це мине).

Closer – одна з кращих світових локацій для рейв-туризму за версією берлінського музичного онлайн-видання Electronic Beats. Також клуб увійшов в 20-ку кращих планети за версією блогу про подорожі Hostelworld. Загалом, не тільки Київ, весь світ визнає: цей столичний клуб заслуговує на увагу.

Круті привози іноземних ді-джеїв, концерти, фестивалі та арт-перфоманси. Strichka Festival і Kyiv Brave Factorу – теж звідси. Приємно, що в Closer прагнуть потрапити і відчути знамениту атмосферу не тільки кияни, але і європейські гості. Залиште справи: знакові і дуже довгоочікувані вечірки починаються далеко за північ, а закінчуються після обіду.

Подивитися афішу подій в "Клоузер" і придбати квитки на одну з них (без черг і втрати часу, u know) можна на сайті Concert.ua. Побачимося!

Київ, вул. Нижньоюрківська, 31

Афіша

Zelyonka SPACE UP. Київ Zelyonka SPACE UP. Київ 8 Подiй Zelyonka SPACE UP. Київ 4.06 - 08.06.2019 DZOB 06 червня 20:00, Чт DZOB Київ, CLOSER від 350 грн. DZOB Вже не хочу 06 червня DZOB CLOSER Придбати