24-pay-mark Created with Sketch.

GARNISON MILITARY PUB
Київ, вул. Хрещатик, 15/4 (Пасаж)

Галерея

GARNISON MILITARY PUB - фото №1 GARNISON MILITARY PUB
GARNISON MILITARY PUB - фото №2 GARNISON MILITARY PUB афіша
GARNISON MILITARY PUB - фото №3 GARNISON MILITARY PUB квитки
GARNISON MILITARY PUB - фото №4 GARNISON MILITARY PUB на concert.ua

Garnison Military Pub у Києві: розташування та особливості локації

Garnison – перший український мілітарі паб, який вже добре зарекомендував себе серед жителів та гостей столиці. Унікальний майданчик поєднав у собі функції концертної зали, пабу та музею військових артефактів та фотографій. Garnison зручно розташувався у самому серці Києва за адресою вул. Хрещатик, 15/4 (Пасаж).

Окрему увагу варто приділити особливому інтер’єру. Паб заснували ветерани ЗСУ, тож оформлення локації цілком відповідає духу мілітарі. Крім того, «Гарнізон» – це дуже смачне місце, де гості завжди можуть задовольнити свої гастрономічні забаганки. В пабі діють постійні знижки для українських захисників та захисниць: -30% на всі страви в меню.

Відвідувачі івентів у Garnison Military Pub можуть розміститися в одному з трьох залів, обравши зручні місця за столиками, або піти у відрив на просторах фан-зони – завжди є вибір.

Які події відбуваються в Garnison Military Pub у Києві?

Розмаїта афіша закладу пропонує:
  • концерти відомих колективів та молодих гуртів, що грають у стилях поп, рок та хард-рок, кантрі та блюз, фолк-рок, фолк-панк та інших;
  • виступи популярних артистів у жанрі standup;
  • концерти талановитих кавер-бендів;
  • зустрічі з виконавцями авторських та воєнних пісень, покликаних піднімати бойовий дух слухачів. В рамках подій проводяться благодійні аукціони в підтримку ЗСУ.

Де купити квитки на події в пабі «Гарнізон» у Києві?

Ваш надійний та зручний сервіс замовлення квитків на всі івенти – Concert.ua. Відвідуйте концерти яскравих та енергійних артистів та відновлюйтесь емоційно!