Кіностудія ім. О.Довженка: афіша і квитки

Кіностудія ім. Довженка в Києві - це колишня Київська кіностудія художніх фільмів, яка в 1957 році була перейменована на честь великого українського режисера. Знаходиться на проспекті Перемоги, 44.

Тут знімав видатні фільми Олександр Довженко - один з найбільших українських кінорежисерів, письменників і драматургів. Крім створення фільмів, в приміщенні кіностудії в Києві проводилися уроки акторської майстерності, пізніше знімалися телепередачі та відеокліпи.

Сьогодні в знаменитій кіностудії в Києві проходять не тільки покази авангардних кінорежисерів, чиї фільми неможливо побачити в звичайному кінотеатрі, але і творчі заходи інших форматів:

  • фестивалі;
  • концерти;
  • поетичні вечори.

Кіностудія Довженка включає в складі кілька павільйонів для зйомки. Один з них є найбільшим в Європі - він займає площею 2520 квадратний метрів. Загальна площа території становить понад 10 Га.

Для інтелектуального дозвілля рекомендуємо відвідати національний музей при кіностудії імені Довженка. Гості Києва можуть зручно розташуватися в готелі Ніка, яка відноситься до кінематографічного комплексу і знаходиться за адресою вул. О. Довженка, 16.

Дивіться афішу Кіностудії ім. Довженка в Києві на сайті Concert.ua. Тут само можна купити квитки онлайн або з доставкою.

Київ, пр-т Перемоги, 44