24-pay-mark Created with Sketch.

Мала Опера
Київ, вул. Дегтярівська, 5

Афіша

Rohata Zhaba 26 травня 18:30, нд Rohata Zhaba Київ, Мала Опера від 490 ₴ Rohata Zhaba Вже не хочу 26 травня Rohata Zhaba Мала Опера Придбати Край Неба або Дорога у вічність Василя Симоненка 06 червня 19:00, чт Край Неба або Дорога у вічність Василя Симоненка Київ, Мала Опера від 350 ₴ Край Неба або Дорога у вічність Василя Симоненка Вже не хочу 06 червня Край Неба або Дорога у вічність Василя Симоненка Мала Опера Придбати

Київська Мала Опера розташована на Лук'янівці за адресою вул. Дегтярівська, 5.

Будівля Малої Опери в Києві побудовано в 1902 році. За весь час існування тут розміщувалися різні культурні та громадські організації. З 2006 року використовується як творчий простір для втілення креативних ідей різних напрямків:

  • виставки;
  • кінопокази;
  • зйомки;
  • спектаклі;
  • концерти.

Технічні можливості та архітектура концерт-холу Малої Опери зробила його унікальним місцем для проведення яскравих перфомансів у Києві. Гідравлічна сцена-трансформер великих розмірів, автентична архітектура початку XX століття, сцена, а також сучасне звукове та освітлювальне устаткування відкривають широкі можливості для реалізації найсміливіших ідей.

Архітектура будівлі київської Малої Опери надихає відвідувачів автентичністю та розмахом, створює містичний та романтичний настрій. Тут гармонійно переплітаються елементи декору з різних епох, органічно поєднується спадщина бібліотеки, чайної кімнати, громадського театру з минулого з творчими реаліями сьогодення.

Мала Опера стала улюбленим місцем демонстрації робіт музикантів, дизайнерів, художників і фотографів. Тут проводять концертні заходи та бенкети, музичні шоу та вечори поезії. Двері Опери відкриті для творчих особистостей, які поширюють оригінальні ідеї.

Окрім цього, Київська Мала Опера приваблива для відвідувачів зручним розташуванням і внутрішнім облаштуванням простору. Сюди зручно дістатися громадським і особистим транспортом. Відвідувачам пропонують провести час у очікуванні вистави в затишному барі або фойє. Виступи проходять у великій залі нагорі або в камерному просторі в внизу.

Хочете потрапити на майбутні події в Малій Опері в Києві? Слідкуйте за афішею театру на сайті Concert.ua та купуйте квитки онлайн і з доставкою кур'єром.