24-pay-mark Created with Sketch.

Мала Опера
Київ, вул. Дегтярівська, 5

Афіша

Моцарт. Гайдн. Бетховен. Перлини Віденської Класики 01 жовтня 18:00, нд Моцарт. Гайдн. Бетховен. Перлини Віденської Класики Київ, Мала Опера від 190 грн. Моцарт. Гайдн. Бетховен. Перлини Віденської Класики Вже не хочу 01 жовтня Моцарт. Гайдн. Бетховен. Перлини Віденської Класики Мала Опера Придбати Лівінстон. Сольний концерт зі струнним квартетом Infinito 28 жовтня 19:00, сб Лівінстон. Сольний концерт зі струнним квартетом Infinito Київ, Мала Опера від 400 грн. Лівінстон. Сольний концерт зі струнним квартетом Infinito Вже не хочу 28 жовтня Лівінстон. Сольний концерт зі струнним квартетом Infinito Мала Опера Придбати Хамерман знищує віруси | концерт 04 листопада 18:00, сб Хамерман знищує віруси | концерт "Big in Ukraine" Київ, Мала Опера від 350 грн. Хамерман знищує віруси | концерт Вже не хочу 04 листопада Хамерман знищує віруси | концерт "Big in Ukraine" Мала Опера Придбати

Київська Мала Опера розташована на Лук'янівці за адресою вул. Дегтярівська, 5.

Будівля Малої Опери в Києві побудовано в 1902 році. За весь час існування тут розміщувалися різні культурні та громадські організації. З 2006 року використовується як творчий простір для втілення креативних ідей різних напрямків:

  • виставки;
  • кінопокази;
  • зйомки;
  • спектаклі;
  • концерти.

Технічні можливості та архітектура концерт-холу Малої Опери зробила його унікальним місцем для проведення яскравих перфомансів у Києві. Гідравлічна сцена-трансформер великих розмірів, автентична архітектура початку XX століття, сцена, а також сучасне звукове та освітлювальне устаткування відкривають широкі можливості для реалізації найсміливіших ідей.

Архітектура будівлі київської Малої Опери надихає відвідувачів автентичністю та розмахом, створює містичний та романтичний настрій. Тут гармонійно переплітаються елементи декору з різних епох, органічно поєднується спадщина бібліотеки, чайної кімнати, громадського театру з минулого з творчими реаліями сьогодення.

Мала Опера стала улюбленим місцем демонстрації робіт музикантів, дизайнерів, художників і фотографів. Тут проводять концертні заходи та бенкети, музичні шоу та вечори поезії. Двері Опери відкриті для творчих особистостей, які поширюють оригінальні ідеї.

Окрім цього, Київська Мала Опера приваблива для відвідувачів зручним розташуванням і внутрішнім облаштуванням простору. Сюди зручно дістатися громадським і особистим транспортом. Відвідувачам пропонують провести час у очікуванні вистави в затишному барі або фойє. Виступи проходять у великій залі нагорі або в камерному просторі в внизу.

Хочете потрапити на майбутні події в Малій Опері в Києві? Слідкуйте за афішею театру на сайті Concert.ua та купуйте квитки онлайн і з доставкою кур'єром.