Mezzanine: Афіша і квитки

Mezzanine - один з декількох клубів, розташованих на території вже культової ткацької фабрики на Подолі. Арт-простір знаходиться за адресою вул. Нижньоюрківська, 31.

Майданчик є концертним залом, також тут проводяться лекції, кінопокази, квартирники та інші заходи. Мезанін цінують за затишну, майже домашню атмосферу, і простий лофт- інтер'єр.

Що цікавого у MEZZANINE

Від найближчої станції метро ім. Тараса Шевченка пішки до Мезаніну – 10 хвилин. Будівля знаходиться поряд з Контрактовою площею та Лук'янівкою.

Майданчик складається з декількох об'єктів:

  • основна зала, яка підходить для зборів, дискусій і лекцій;
  • сцена в залі: тут виступають артисти, спікери, а на екрані можна показувати фільми і презентації;
  • в теплу пору року в Мезанін доступна літня тераса з видом на старі київські пагорби. Відмінне місце для відпочинку і неформальної бесіди.

БУДЬТЕ В КУРСІ івентів у MEZZANINE ЗАВДЯКИ CONCERT.UA

В середньому в Mezzanine проходить до 5 заходів на тиждень з фокусом на вихідні і концерти.

Залишатися в ритмі життя креативної молоді Києва допоможе сайт Concert.ua - зручна навігація, можливість одразу ж купити квитки на події в Мезанін. Відвідайте одну з найулюбленіших локацій міста для креативного відпочинку!

Київ, вул. Нижньоюрківська, 31

Афіша

VLNY 08 березня 19:00, Нд VLNY Київ, Mezzanine від 300 грн. VLNY Вже не хочу 08 березня VLNY Mezzanine Придбати Источник 09 квітня 19:00, Чт Источник Київ, Mezzanine від 250 грн. Источник Вже не хочу 09 квітня Источник Mezzanine Придбати МС Сенечка 12 квітня 20:00, Нд МС Сенечка Київ, Mezzanine від 349 грн. МС Сенечка Вже не хочу 12 квітня МС Сенечка Mezzanine Придбати Zoloto 15 травня 19:00, Пт Zoloto Київ, Mezzanine від 350 грн. Zoloto Вже не хочу 15 травня Zoloto Mezzanine Придбати 16 травня 19:00, Сб I AM WAITING FOR YOU LAST SUMMER Київ, Mezzanine від 300 грн. Вже не хочу 16 травня I AM WAITING FOR YOU LAST SUMMER Mezzanine Придбати Егор Натс 29 травня 19:00, Пт Егор Натс Київ, Mezzanine від 350 грн. Егор Натс Вже не хочу 29 травня Егор Натс Mezzanine Придбати Спасибо 31 травня 19:00, Нд Спасибо Київ, Mezzanine від 250 грн. Спасибо Вже не хочу 31 травня Спасибо Mezzanine Придбати