Mezzanine: Афіша і квитки

Mezzanine - один з декількох клубів, розташованих на території вже культової ткацької фабрики на Подолі. Арт-простір знаходиться за адресою вул. Нижньоюрківська, 31.

Майданчик є концертним залом, також тут проводяться лекції, кінопокази, квартирники та інші заходи. Мезанін цінують за затишну, майже домашню атмосферу, і простий лофт- інтер'єр.

Що цікавого у MEZZANINE

Від найближчої станції метро ім. Тараса Шевченка пішки до Мезаніну – 10 хвилин. Будівля знаходиться поряд з Контрактовою площею та Лук'янівкою.

Майданчик складається з декількох об'єктів:

  • основна зала, яка підходить для зборів, дискусій і лекцій;
  • сцена в залі: тут виступають артисти, спікери, а на екрані можна показувати фільми і презентації;
  • в теплу пору року в Мезанін доступна літня тераса з видом на старі київські пагорби. Відмінне місце для відпочинку і неформальної бесіди.

БУДЬТЕ В КУРСІ івентів у MEZZANINE ЗАВДЯКИ CONCERT.UA

В середньому в Mezzanine проходить до 5 заходів на тиждень з фокусом на вихідні і концерти.

Залишатися в ритмі життя креативної молоді Києва допоможе сайт Concert.ua - зручна навігація, можливість одразу ж купити квитки на події в Мезанін. Відвідайте одну з найулюбленіших локацій міста для креативного відпочинку!

Київ, вул. Нижньоюрківська, 31

Афіша

Который. Новорічна ялинка 24 грудня 19:00, Вт Который. Новорічна ялинка Київ, Mezzanine від 250 грн. Который. Новорічна ялинка Вже не хочу 24 грудня Который. Новорічна ялинка Mezzanine Придбати MIRELE 02 лютого 19:00, Нд MIRELE Київ, Mezzanine від 300 грн. MIRELE Вже не хочу 02 лютого MIRELE Mezzanine Придбати VLNY 08 березня 19:00, Нд VLNY Київ, Mezzanine від 300 грн. VLNY Вже не хочу 08 березня VLNY Mezzanine Придбати