Київська Консерваторія: Афіша і квитки

Галерея

Київська Консерваторія - фото №1 Київська Консерваторія
Київська Консерваторія - фото №2 Київська Консерваторія афіша
Київська Консерваторія - фото №3 Київська Консерваторія квитки
Київська Консерваторія - фото №4 Київська Консерваторія на concert.ua

Місце, де живе музика. У цьому випадку це не просто красива фраза, а щира правда. Київська консерваторія знаходиться в самому центрі Києва, на вулиці Городецького ⅓ (метро "Майдан Незалежності" і "Хрещатик").

Партер, ложа-бенуар, амфітеатр, бельетаж і балкон – велика і дуже атмосферна зала Оперної студії вміщує понад 700 глядачів. Безсумнівно, кожен знайде собі місце до душі. Відмінний оглядового ракурс на сцену з будь-якого місця і прекрасна акустика включені.

Композитори, музикознавці і диригенти – у цій величній білосніжній будівлі "виросли" цілі покоління музикантів, які не тільки збирають повні зали в Україні, а й з успіхом гастролюють по світу. Приходьте на їхні концерти, а також на спектаклі, що проходять у стінах Консерваторії!

Подивитися афішу і купити квитки в Національну музичну академію ім. Чайковського можна онлайн на Concert.ua. Будьте мудрими і скористайтеся цією можливістю!

Київ, вул.Архітектора Городецького 1-3/11

Афіша

Classical Grand Ballet. Великий гала-концерт 09 вересня 19:00, Нд Classical Grand Ballet. Великий гала-концерт Київська Консерваторія, Київ від 120 грн. Classical Grand Ballet. Великий гала-концерт Вже не хочу 09 вересня Classical Grand Ballet. Великий гала-концерт Київська Консерваторія Придбати Хор монахів виконує рок 23 вересня 19:30, Нд Хор монахів виконує рок Київська Консерваторія, Київ від 250 грн. Хор монахів виконує рок Вже не хочу 23 вересня Хор монахів виконує рок Київська Консерваторія Придбати Боїнг-Боїнг 11 жовтня 19:00, Чт Боїнг-Боїнг Київська Консерваторія, Київ від 150 грн. Боїнг-Боїнг Вже не хочу 11 жовтня Боїнг-Боїнг Київська Консерваторія Придбати Новорічний мюзикл "Снігова королева" Новорічний мюзикл "Снігова королева" 9 Подiй Новорічний мюзикл "Снігова королева" 29.12 - 07.01.2019