24-pay-mark Created with Sketch.

Music Pub "Pepper's Club"
Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 8, корпус 7

Найближчі події

Квартирник: Гурт Скрябін 12 грудня 19:00, вт Квартирник: Гурт Скрябін Київ, Music Pub "Pepper's Club" від 590 ₴ Квартирник: Гурт Скрябін Вже не хочу 12 грудня Квартирник: Гурт Скрябін Music Pub "Pepper's Club" Придбати Благодійний стендап 13 грудня 19:00, ср Благодійний стендап "Удачники" Київ, Music Pub "Pepper's Club" від 300 ₴ Благодійний стендап Вже не хочу 13 грудня Благодійний стендап "Удачники" Music Pub "Pepper's Club" Придбати Френк Сінатра. Різдвяні хіти 18 грудня 18:00, пн Френк Сінатра. Різдвяні хіти Київ, Music Pub "Pepper's Club" від 290 ₴ Френк Сінатра. Різдвяні хіти Вже не хочу 18 грудня Френк Сінатра. Різдвяні хіти Music Pub "Pepper's Club" Придбати Різдвяний вечір з Pianoбой Jazz Live 24 грудня 18:00, нд Різдвяний вечір з Pianoбой Jazz Live Київ, Music Pub "Pepper's Club" від 650 ₴ Різдвяний вечір з Pianoбой Jazz Live Вже не хочу 24 грудня Різдвяний вечір з Pianoбой Jazz Live Music Pub "Pepper's Club" Придбати Merry Mary Christmas 26 грудня 18:00, вт Merry Mary Christmas Київ, Music Pub "Pepper's Club" від 290 ₴ Merry Mary Christmas Вже не хочу 26 грудня Merry Mary Christmas Music Pub "Pepper's Club" Придбати New Rockin' Year 2024 31 грудня 18:00, нд New Rockin' Year 2024 Київ, Music Pub "Pepper's Club" від 390 ₴ New Rockin' Year 2024 Вже не хочу 31 грудня New Rockin' Year 2024 Music Pub "Pepper's Club" Придбати

Галерея

Music Pub "Pepper's Club" - фото №1 Music Pub "Pepper's Club"
Music Pub "Pepper's Club" - фото №2 Music Pub "Pepper's Club" афіша
Music Pub "Pepper's Club" - фото №3 Music Pub "Pepper's Club" квитки
Music Pub "Pepper's Club" - фото №4 Music Pub "Pepper's Club" на concert.ua
Music Pub "Pepper's Club" - фото №5 Music Pub "Pepper's Club" фото

PEPPER'S CLUB у Києві: історія та розташування

Pepper’s Club – культовий музичний паб в центрі Києва. Це рай для меломанів та всіх, хто цінує душевний відпочинок в комплекті з гарною музикою, якісним звучанням, гарною кухнею та історичним присмаком. Недарма девізом майданчику є вислів «Смачно, музично, кайфово!» Тут пишуть новітню історію паб-культури сучасної України та реалізовують найамбітніші проєкти. Розташувався заклад за адресою вул. Московська, 8, корпус 7. В минулому у цьому приміщенні знаходилися потужності легендарного збройового заводу «Арсенал». Тож перебуваючи тут, можна відчути себе героями відомої трилогії «Назад в майбутнє» – тими самими Марті й Доком: в Pepper’s Club дійсно унікальним чином співіснують історія та надсучасна реальність.

Місткість майданчика

Для комфортного розташування гостей пропонуються понад 40 столиків із розміщенням від 4 до 10 осіб та простора фан-зона. Обрати зручне місце можна ознайомившись зі схемою залу.

Які події відбуваються у PEPPER'S CLUB?

В основі задуму створення пабу була ідея відкрити в столиці локацію, що об’єднає усіх шанувальників блюзу та року. На цих двох напрямках був зроблений акцент, але вони не стали виключними у діяльності локації. Тож сьогодні гостинний заклад запрошує відвідати: • концерти виконавців та гуртів у таких жанрах як блюз, рок, поп та інших; • гучні standup-шоу за участю найкращих коміків; • трансляції важливих спортивних подій; • джем-сейшени та інші атмосферні івенти.

Відчуття гостроти моменту – справжні емоції, які дарує лише Пепперз Клаб

Відомі імена музикантів та трушна атмосфера релаксу – це іще не всі складові успіху пабу. Адже для музичного закладу наріжним каменем є якість звучання та світлове обладнання. Саме тому для оснащення клубу були задіяні топові сучасні технології: звукове PRO-аудіо обладнання d&b audiotechnik, радіосистеми Shure та директ-бокси SimpleWay. Ну і який блюз-рок клуб без найкращих мікрофонів від Shure!

Де купити квитки на події в Music Pub Pepper’s Club

Відпочиньте як душа бажає разом з яскравими артистами! Дивіться афішу та замовляйте квитки за кращою ціною на Concert.ua!