Київський драматичний театр "Браво": афіша і квитки

Галерея

Київський драматичний театр "Браво" - фото №1 Київський драматичний театр "Браво"
Київський драматичний театр "Браво" - фото №2 Київський драматичний театр "Браво" афіша
Київський драматичний театр "Браво" - фото №3 Київський драматичний театр "Браво" квитки
Київський драматичний театр "Браво" - фото №4 Київський драматичний театр "Браво" на concert.ua

«Браво» — перший приватний театр у Києві, заснований заслуженою українською актрисою Любов'ю Титаренко. Знаходиться за адресою вул. Олеся Гончара, 79.

Театр «Браво» в Києві — це приватний майданчик з унікальним репертуаром, головною темою якого стали взаємини чоловіка та жінки. Тут переважно виступають актори одного колективу: Валерій Сівач, Ольга Радчук, Анатолій Сучанов і, звісно ж, безпосередньо Любов Титаренко. Також на сцені виступають актори, які працюють за контрактом.

На афіші київського театру «Браво» представлені здебільшого комедійні п'єси та вистави авангардних драматургів і класиків:

  • «Ціна кохання» М. Задорнова;
  • «Метелики, що токують» Марка Камолеті;
  • «Чоловічий рід, однина» Жан-Жака Брікера;
  • «Я плачу» і «Моя дружина йде до італійця» Н. Птушкіної;
  • «Що побачив дворецький» відомого англійського драматурга Дж. Ортона.

У театрі «Браво» в Києві можна побачити свіжі та неординарні трактування класичних творів, а також сміливі та оригінальні п'єси, які в інших театрах просто цензуруються. Театр «пропагує» любов до життя та позитивний настрій, демонструє глядачеві найяскравіші постановки.

Київський театр «Браво» знаменитий не лише цікавими виставами, а й украй незвичайним антуражем. Тут все «працює» на атмосферу: лаконічний інтер'єр, доброзичливий персонал і оригінальне внутрішнє оздоблення. В будівлі театру перед, або після вистави можна відвідати місцевий ресторанчик, в меню якого є безліч екзотичних і традиційних страв.

Давно шукаєте квитки на улюблену виставу? Слідкуйте за афішею театру «Браво» в Києві на сайті Concert.ua. Скористайтеся замовленням квитків онлайн або кур'єрською доставкою.

Київ, вул. Олеся Гончара, 79