24-pay-mark Created with Sketch.

Київський академічний театр юного глядача на Липках
Київ, вул. Липська, 15/17

Київський ТЮГ: головний осередок театрального мистецтва для дітей у столиці

Київський академічний театр юного глядача на Липках – єдиний драматичний театр для дітей у Києві. Заклад розташований в центрі історичної частини міста, за адресою вул. Липська, 15/17. Особливості локації відобразилися у народній назві будівлі – Театр на Липках.

Сьогодні Київський театр юного глядача має дві сцени:
  • велику (розміщує 408 глядачів);
  • малу (на 80 глядачів).

До речі, роком заснування ТЮГу є 1924-й. Тож 2024-го театр святкує своє 100-річчя. А це означає, що треба очікувати чимало приємних сюрпризів для публіки. Адже тут люблять і цінують свого глядача, пропонуючи широкий та розмаїтий репертуар, дивуючи сміливими режисерськими експериментами та демонструючи сучасний підхід до постановок. Роботи творчого колективу орієнтовані на три вікові категорії: діти, молодь та старше покоління (адже ніхто не сперечатиметься, що кожен дорослий – завжди залишається юним душею).

Репертуар Театру на Липках

На сцені театру у різний час ставилися вистави за творами українських та світових авторів: Р. Кіплінга, Г.-К. Андерсена, Ф. Шіллера, М. Гоголя, В. Шекспіра, О. Олеся, братів Грімм, Лесі Українки, В. Нестайка та інших. Новаторство і постійний творчий пошук колективу театру були відзначені престижними театральними преміями, серед яких і славетна «Київська пектораль» (вистава «Лис Микита» за творами І. Франка).

Де купити квитки на вистави Київського ТЮГу?

Познайомити дитину зі світом театру, що розширює горизонти малечі та збагачує внутрішній світ, ви можете просто найближчими днями. Для цього заходьте на Concert.ua, переглядайте афішу Театру на Липках та бронюйте квитки онлайн. Це просто і зручно!