24-pay-mark Created with Sketch.

V’YAVA
Київ, пр. Глушкова, 1

Афіша

Tember Blanche на V’YAVA 26 липня 18:00, пт Tember Blanche на V’YAVA Київ, V’YAVA від 600 ₴ Tember Blanche на V’YAVA Вже не хочу 26 липня Tember Blanche на V’YAVA V’YAVA Придбати APLAY: KATE ZUBOK • SMAILOV • VOTUMA 27 липня 15:00, сб APLAY: KATE ZUBOK • SMAILOV • VOTUMA Київ, V’YAVA від 300 ₴ APLAY: KATE ZUBOK • SMAILOV • VOTUMA Вже не хочу 27 липня APLAY: KATE ZUBOK • SMAILOV • VOTUMA V’YAVA Придбати Саша Чемеров на V’YAVA 28 липня 17:00, нд Саша Чемеров на V’YAVA Київ, V’YAVA від 500 ₴ Саша Чемеров на V’YAVA Вже не хочу 28 липня Саша Чемеров на V’YAVA V’YAVA Придбати O.TORVALD на V’YAVA 01 серпня 18:00, чт O.TORVALD на V’YAVA Київ, V’YAVA від 500 ₴ O.TORVALD на V’YAVA Вже не хочу 01 серпня O.TORVALD на V’YAVA V’YAVA Придбати IVAN NAVI на V`YAVA 02 серпня 18:00, пт IVAN NAVI на V`YAVA Київ, V’YAVA від 400 ₴ IVAN NAVI на V`YAVA Вже не хочу 02 серпня IVAN NAVI на V`YAVA V’YAVA Придбати Культура ЕТНО фестиваль на V`YAVA 03 серпня 14:00, сб Культура ЕТНО фестиваль на V`YAVA Київ, V’YAVA від 250 ₴ Культура ЕТНО фестиваль на V`YAVA Вже не хочу 03 серпня Культура ЕТНО фестиваль на V`YAVA V’YAVA Придбати АННА ТРІНЧЕР на V’YAVA 08 серпня 18:00, чт АННА ТРІНЧЕР на V’YAVA Київ, V’YAVA від 500 ₴ АННА ТРІНЧЕР на V’YAVA Вже не хочу 08 серпня АННА ТРІНЧЕР на V’YAVA V’YAVA Придбати GO_A на V’YAVA 09 серпня 18:00, пт GO_A на V’YAVA Київ, V’YAVA від 500 ₴ GO_A на V’YAVA Вже не хочу 09 серпня GO_A на V’YAVA V’YAVA Придбати ДК ЕНЕРГЕТИК на V’YAVA 10 серпня 18:00, сб ДК ЕНЕРГЕТИК на V’YAVA Київ, V’YAVA від 500 ₴ ДК ЕНЕРГЕТИК на V’YAVA Вже не хочу 10 серпня ДК ЕНЕРГЕТИК на V’YAVA V’YAVA Придбати ZWYNTAR на V’YAVA 11 серпня 17:00, нд ZWYNTAR на V’YAVA Київ, V’YAVA від 500 ₴ ZWYNTAR на V’YAVA Вже не хочу 11 серпня ZWYNTAR на V’YAVA V’YAVA Придбати Dakh Daughters на V’YAVA 14 серпня 18:00, ср Dakh Daughters на V’YAVA Київ, V’YAVA від 500 ₴ Dakh Daughters на V’YAVA Вже не хочу 14 серпня Dakh Daughters на V’YAVA V’YAVA Придбати Ziferblat на V’YAVA 16 серпня 18:00, пт Ziferblat на V’YAVA Київ, V’YAVA від 500 ₴ Ziferblat на V’YAVA Вже не хочу 16 серпня Ziferblat на V’YAVA V’YAVA Придбати KADNAY на V’YAVA 23 серпня 18:00, пт KADNAY на V’YAVA Київ, V’YAVA від 500 ₴ KADNAY на V’YAVA Вже не хочу 23 серпня KADNAY на V’YAVA V’YAVA Придбати Jamala на V'YAVA 01 вересня 17:00, нд Jamala на V'YAVA Київ, V’YAVA від 500 ₴ Jamala на V'YAVA Вже не хочу 01 вересня Jamala на V'YAVA V’YAVA Придбати CHEEV на V’YAVA 06 вересня 18:00, пт CHEEV на V’YAVA Київ, V’YAVA від 500 ₴ CHEEV на V’YAVA Вже не хочу 06 вересня CHEEV на V’YAVA V’YAVA Придбати

Галерея

V’YAVA - фото №1 V’YAVA
V’YAVA - фото №2 V’YAVA афіша
V’YAVA - фото №3 V’YAVA квитки
V’YAVA - фото №4 V’YAVA на concert.ua
V’YAVA - фото №5 V’YAVA фото
V’YAVA - фото №6 V’YAVA піти

ПОПУЛЯРНИЙ АРТ-ПРОСТІР V’YAVA В САДУ БАЖАНЬ НА ВДНГ

V’YAVA– сучасна локація в Саду Бажань на ВДНГ, без якої складно уявити літній сезон івентів у Києві. Адреса майданчику – пр. Глушкова, 1. Знайти V’YAVA не складно: перебуваючи на території ВДНГ, тримайтеся праворуч від центральної алеї. Локація з’явиться просто за фактурними металевими воротами.

ЯКІ ПОДІЇ ВІДБУВАЮТЬСЯ НА ЛОКАЦІЇ V’YAVA В САДУ БАЖАНЬ?

Комфортний та затишний арт-простір пропонує відпочинок для великих компаній, родин, романтичних парочок та всіх, хто прагне хоча б на якийсь час відволіктись від міста та насолодитись особливою атмосферою V’YAVA. Професійна команда арт-простору, знана не лише в Україні, а і за її межами, має на меті задовольнити широкі інтереси гостей, організовуючи різноманітні музичні, мистецькі, освітні та інші заходи:
  • музичні концерти популярних артистів та гуртів у різних жанрах;
  • творчі зустрічі;
  • мистецькі ярмарки, семінари та майстер-класи;
  • кінопокази, спортивні трансляції;
  • сімейні фестивалі та багато іншого.
  • На локації працює власний фудкорт ресторанного формату з дуже смачним меню.

Арт-простір V’YAVA чекає на відвідувачів щодня. Професійна команда V’YAVA працює, щоб дарувати відвідувачам відпочинок мрії! Важливо: кожен квиток – це донат на ЗСУ, тому ви маєте нагоду отримати яскраві емоції та підтримувати українських захисників та захисниць.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА ПОДІЇ В V’YAVA НА ВДНГ?

Щоб дійсно гарно відпочити, обирайте івенти за власним смаком. Для цього зазирніть в афішу V’YAVA на сайті Concert.ua. Тут – завжди квитки на всі події. Замовляйте онлайн – швидко і просто!