Палац культури КПІ: Афіша і квитки

Галерея

Палац культури КПІ - фото №1 Палац культури КПІ
Палац культури КПІ - фото №2 Палац культури КПІ афіша
Палац культури КПІ - фото №3 Палац культури КПІ квитки
Палац культури КПІ - фото №4 Палац культури КПІ на concert.ua

У красивому парку Київського Політехнічного Інституту, де можна чудово погуляти в будь-яку пору року, причаївся Центр культури і мистецтв (проспект Перемоги, 37).

Це не просто місце для виступів студентських команд, а повноцінний майданчик для проведення івентів будь-якого рівня. Відмінний зал із широким вибором місць – балкон, амфітеатр і партер, сучасне технічне обладнання, вдале розташування. Як кажуть, ви завжди в плюсі.

До речі, саме тут проходили відбіркові тури на Євробачення. А ще концерти, спектаклі, циркові вистави, майстер-класи, вечори поезії і просто зустрічі з цікавими особистостями. Всього не перерахувати – приходьте зацінити!

Подивитися афішу подій ПК КПІ і купити квитки можна у нас на сайті.

Київ, просп. Перемоги 37

Афіша

Stand-Up in UA. Слава Комісаренко 26 вересня 20:00, Чт Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Київ, Палац культури КПІ від 300 грн. Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Вже не хочу 26 вересня Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Палац культури КПІ Придбати Від страуса до Штрауса 07 листопада 17:00, Чт Від страуса до Штрауса Київ, Палац культури КПІ від 200 грн. Від страуса до Штрауса Вже не хочу 07 листопада Від страуса до Штрауса Палац культури КПІ Придбати Quartet DEKRU and Lords of the Sound 07 листопада 19:30, Чт Quartet DEKRU and Lords of the Sound Київ, Палац культури КПІ від 200 грн. Quartet DEKRU and Lords of the Sound Вже не хочу 07 листопада Quartet DEKRU and Lords of the Sound Палац культури КПІ Придбати АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром 16 листопада 19:00, Сб АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром Київ, Палац культури КПІ від 170 грн. АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром Вже не хочу 16 листопада АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром Палац культури КПІ Придбати