Палац культури КПІ: Афіша і квитки

Галерея

Палац культури КПІ - фото №1 Палац культури КПІ
Палац культури КПІ - фото №2 Палац культури КПІ афіша
Палац культури КПІ - фото №3 Палац культури КПІ квитки
Палац культури КПІ - фото №4 Палац культури КПІ на concert.ua

У красивому парку Київського Політехнічного Інституту, де можна чудово погуляти в будь-яку пору року, причаївся Центр культури і мистецтв (проспект Перемоги, 37).

Це не просто місце для виступів студентських команд, а повноцінний майданчик для проведення івентів будь-якого рівня. Відмінний зал із широким вибором місць – балкон, амфітеатр і партер, сучасне технічне обладнання, вдале розташування. Як кажуть, ви завжди в плюсі.

До речі, саме тут проходили відбіркові тури на Євробачення. А ще концерти, спектаклі, циркові вистави, майстер-класи, вечори поезії і просто зустрічі з цікавими особистостями. Всього не перерахувати – приходьте зацінити!

Подивитися афішу подій ПК КПІ і купити квитки можна у нас на сайті.

Київ, просп. Перемоги 37

Афіша

Діти Фрістайлу і Фрістайл 30 жовтня 19:00, Ср Діти Фрістайлу і Фрістайл Київ, Палац культури КПІ від 200 грн. Діти Фрістайлу і Фрістайл Вже не хочу 30 жовтня Діти Фрістайлу і Фрістайл Палац культури КПІ Придбати АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром 16 листопада 19:00, Сб АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром Київ, Палац культури КПІ від 170 грн. АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром Вже не хочу 16 листопада АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром Палац культури КПІ Придбати OPEN KIDS Подію скасовано 14 грудня 19:00, Сб OPEN KIDS Київ, Палац культури КПІ від 300 грн. OPEN KIDS Вже не хочу 14 грудня OPEN KIDS Палац культури КПІ Придбати