24-pay-mark Created with Sketch.

Театр української традиції «Дзеркало»
Київ, вул. Алма-Атинська, 109

Афіша

Сто тисяч або лохотрон по-українськи 26 квітня 18:00, пт Сто тисяч або лохотрон по-українськи Київ, Театр української традиції «Дзеркало» від 250 ₴ Сто тисяч або лохотрон по-українськи Вже не хочу 26 квітня Сто тисяч або лохотрон по-українськи Театр української традиції «Дзеркало» Придбати Мавка. Таємниці лісової пісні 31 травня 19:00, пт Мавка. Таємниці лісової пісні Київ, Театр української традиції «Дзеркало» від 250 ₴ Мавка. Таємниці лісової пісні Вже не хочу 31 травня Мавка. Таємниці лісової пісні Театр української традиції «Дзеркало» Придбати

Галерея

Театр української традиції «Дзеркало» - фото №1 Театр української традиції «Дзеркало»
Театр української традиції «Дзеркало» - фото №2 Театр української традиції «Дзеркало» афіша

Театр української традиції «Дзеркало»: знайомство з неповторним закладом культури в столиці

Театр «Дзеркало» в Києві влітку 2023-го закрив свій вже 35-й сезон. При цьому творчий колектив не збирається ставити діяльність на паузу, і афіша нового театрального сезону стрімко розширюється новими виставами. То як же з’явився і де розташований самобутній театрально-видовищний заклад столиці? Заснували Театр української традиції «Дзеркало» брати Володимир і Віталій Петранюки. Тоді, на початку 80-х, поява творчого колективу у складі київської молоді стала проявом столичного авангарду та відповіддю спраглих до вільного мистецтва творців на обмеження тоталітарного режиму. Адреса закладу – вул. Алма-Атинська, 109 (Дніпровський район Києва). Директором і художнім керівником театру протягом всього періоду його існування залишається режисер Володимир Петранюк, який про себе говорить так: «Я − яскравий мужчина і хуліган, романтик і донжуан, драматург і поет.» Нетривіально, правда? Тож варто познайомитися з роботами режисера ближче!

Основа творчої концепції Театру «Дзеркало»

«Дзеркало» називають «масовим портретом українців», а самі члени театральної трупи відкинувши пафос говорять, що просто роблять українську справу: відроджують духовний спадок нашого народу, втілюють етнічні та фольклорні образи у яскравих музично-драматичних виставах. Акторська майстерність, талант постановочної групи, відданість своїй справі та щирий патріотизм повертаються театру увагою та любов’ю публіки. До речі, успішні гастролі колективу театру відбувалися не лише в Україні, а й у Франції, Польщі, Великобританії.

Репертуар Театру «Дзеркало»

Театр є єдиним закладом Києва на лівому березі Дніпра, чий репертуар є виключно україномовним і складається з творів різних жанрів українських авторів, як класиків, так і сучасників: Миколи Гоголя, Івана Карпенка-Карого, Лесі Українки, Тараса Шевченка, Бориса Гуменюка, Володимира Петранюка та інших.

За віковою категорією спектаклі театру можна розподілити на:
  • вистави для юного глядача;
  • постановки для дорослих.

Де купити квитки на вистави Театру української традиції «Дзеркало» в Києві?

Переглянути афішу, обрати зручні місця в залі та одразу замовити квитки ви завжди можете онлайн. В цьому допоможе зручний та надійний сервіс Concert.ua.