24-pay-mark Created with Sketch.

Театр Золоті Ворота
Київ, вул. Шовковична, 7А

Галерея

Театр Золоті Ворота - фото №1 Театр Золоті Ворота
Театр Золоті Ворота - фото №2 Театр Золоті Ворота афіша
Театр Золоті Ворота - фото №3 Театр Золоті Ворота квитки
Театр Золоті Ворота - фото №4 Театр Золоті Ворота на concert.ua

Театр «Золоті ворота» – це найвідоміший камерний театр Києва і України. Публіка тут – не просто глядачі, а повноправні співрозмовники й учасники сценічного дійства. А діалог з театром – це діалог з цілим світом. І світ цей завжди відкритий для вас за адресою вул. Шовковична, 7А.


Роком створення театру став 1979-й. Спочатку заклад називався «Театром поезії», і вже у 1990 році з’явилася сучасна назва. Прихід креативної команди молодого й талановитого режисера Стаса Жиркова у 2014 році знаменував початок нової історії. Головними постулатами для діяльності театру Стас Жирков назвав забезпечення свободи думки й вибору, толерантності до людини.

У 2018 році театр отримав статус академічного. А вже за рік очільницею закладу стала Ксенія Ромашенко, що взяла курс на розкриття в роботах театру гостросоціальних тем задля вирішення багатьох важливих для суспільства питань.

Сьогодні в театрі «Золоті ворота» відбуваються:
  • Вистави відомих режисерів і молодих режисерів-початківців;
  • Програми в рамках соціальних проєктів;
  • Майстер-класи;
  • Тематичні зустрічі та інші цікаві й важливі події.
Від початку існування театр працює над тим, щоб забезпечити актуальність репертуару й залишатися цікавим для глядача. Налагоджена постійна співпраця з сучасними молодими митцями – режисерами, художниками, драматургами. Відкриті «лабораторні», пошукові проєкти, що розвивають критичне мислення публіки. Результатом злагодженої роботи колективу є п’ятнадцятикратне збільшення глядацької аудиторії протягом останніх шести років.

Театр «Золоті ворота» гідно представляє Україну на світових теренах. Колектив театру був учасником фестивалів у Польщі, Білорусі, Вірменії, Чехії, Німеччині. В свою чергу, представники кількох країн втілювали на сцені театру свої власні постановки.

Сучасний колектив театру представлений найкращими професіоналами, що неодноразово отримували важливі нагороди на театральних та кінофестивалях, телевізійних шоу.

Де купити квитки на події в театрі «Золоті ворота»?

Поринути у різноманіття життя, відкрити для себе нові можливості, поспілкуватися з однодумцями та розширити власний світогляд – все це можливо завдяки діяльності прекрасного колективу театру «Золоті ворота». Обирайте цікаві події та замовляйте квитки на Concert.ua! Це завжди зручно й надійно.