Центр культури та мистецтва НАУ: Афіша і квитки

Галерея

Центр культури та мистецтва НАУ - фото №1 Центр культури та мистецтва НАУ
Центр культури та мистецтва НАУ - фото №2 Центр культури та мистецтва НАУ афіша
Центр культури та мистецтва НАУ - фото №3 Центр культури та мистецтва НАУ квитки
Центр культури та мистецтва НАУ - фото №4 Центр культури та мистецтва НАУ на concert.ua
Центр культури та мистецтва НАУ - фото №5 Центр культури та мистецтва НАУ фото

Студентські містечка – особлива історія, тут завжди багато подій, сміху і тусовок. І ось такий концертний майданчик, де можна відкривати таланти і круто проводити час – просто необхідний. Центр культури і мистецтв НАУ знаходиться на проспекті Комарова, 1 (орієнтир – великий літак біля 8 корпусу).

Сцену відмінно видно практично з будь-якого куточка залу. Широкий вибір місць у партері, для любителів забратися вище –передбачено місця на балконах. Якісне світло і звук гарантує сучасне технічне обладнання.

До речі, локація немовби спеціально створена для проведення гумористичних заходів. Саме тут проходить відкриття нових сезонів і всі відбіркові концерти "Київської Ліги Сміху" від телеканалу "1 + 1". А також різноманітні вистави, мюзикли і шоу.

Дивіться афішу найближчих подій в ЦКМ НАУ і оформлюйте квитки заздалегідь – кращі місця розкуповують найшвидше!

Київ, Пр-т Космонавта Комарова, 1

Афіша

Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 19 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 80 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 19 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Stand Up Клуб / Стендап Клуб 14 лютого 19:00, Пт Stand Up Клуб / Стендап Клуб Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 150 грн. Stand Up Клуб / Стендап Клуб Вже не хочу 14 лютого Stand Up Клуб / Стендап Клуб Центр культури та мистецтва НАУ Придбати BRUCE DICKINSON (Iron Maiden) / Вечір з Дікінсон 01 березня 19:00, Нд BRUCE DICKINSON (Iron Maiden) / Вечір з Дікінсон Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 100 грн. BRUCE DICKINSON (Iron Maiden) / Вечір з Дікінсон Вже не хочу 01 березня BRUCE DICKINSON (Iron Maiden) / Вечір з Дікінсон Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Sons Of Apollo 05 березня 20:00, Чт Sons Of Apollo Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 790 грн. Sons Of Apollo Вже не хочу 05 березня Sons Of Apollo Центр культури та мистецтва НАУ Придбати