24-pay-mark Created with Sketch.

Центр культури та мистецтва НАУ
Київ, Проспект Любомира Гузара, 1

Афіша

Фестиваль Київської Ліги Сміху 16 травня 18:00, чт Фестиваль Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 100 ₴ Фестиваль Київської Ліги Сміху Вже не хочу 16 травня Фестиваль Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати

Галерея

Центр культури та мистецтва НАУ - фото №1 Центр культури та мистецтва НАУ
Центр культури та мистецтва НАУ - фото №2 Центр культури та мистецтва НАУ афіша
Центр культури та мистецтва НАУ - фото №3 Центр культури та мистецтва НАУ квитки
Центр культури та мистецтва НАУ - фото №4 Центр культури та мистецтва НАУ на concert.ua
Центр культури та мистецтва НАУ - фото №5 Центр культури та мистецтва НАУ фото

Студентські містечка – особлива історія, тут завжди багато подій, сміху і тусовок. І ось такий концертний майданчик, де можна відкривати таланти і круто проводити час – просто необхідний. Центр культури і мистецтв НАУ знаходиться на проспекті Комарова, 1 (орієнтир – великий літак біля 8 корпусу).

Сцену відмінно видно практично з будь-якого куточка залу. Широкий вибір місць у партері, для любителів забратися вище –передбачено місця на балконах. Якісне світло і звук гарантує сучасне технічне обладнання.

До речі, локація немовби спеціально створена для проведення гумористичних заходів. Саме тут проходить відкриття нових сезонів і всі відбіркові концерти "Київської Ліги Сміху" від телеканалу "1 + 1". А також різноманітні вистави, мюзикли і шоу.

Де придбати квитки на концерти в Центрі культури та мистецтва НАУ?

Дивіться афішу найближчих подій в ЦКМ НАУ на Concert.ua і оформлюйте квитки заздалегідь – кращі місця розкуповують найшвидше!